Budečská 38 Po - Pá 09 - 21 222 222 803

NÁŠ TÝM

Šárka ULLRICHOVÁ

Šárka ULLRICHOVÁ

Kadeřnice, TOP STYLIST

Šárka má ráda přirozený vzhled, ale pokud to typ klientky dovolí, nebrání se ani extravaganci. Krátké dámské střihy jsou její nejoblíbenější.

Adela

Adéla ACKERMANNOVÁ

Kadeřnice, SENIOR STYLIST

Adéla má nejraději přirozené barvy a vzhled, ale ráda podpoří i ty nejšílenější extravagance a radikální změny. Prioritou však pro ni vždy zůstává kvalita a zdraví vašich vlasů. Ráda vám vše vysvětlí a společně najdete nejšetrnější a nejefektivnější cestu ke splnění vašeho přání.

Veronika Dunková

Veronika DUNKOVÁ

SENIOR STYLIST

Veronika se věnuje oboru 6 let a profese kadeřnice ji neskutečně baví a naplňuje. Jak říká, je to koníček který dělá z lásky ale s velkou pokorou. Dbá na to, aby zákaznice měly nejen krásné, ale také zdravé vlasy a z návštěvy kadeřnice odcházely vždy s úsměvem. Veronika Vás zahrne maximální péčí a ráda Vám poradí jak se starat o Vaše vlasy.

 

Kateřina Štočková

SÁRA KŘIKLANOVÁ

RECEPČNÍ

Sára se o Vás vždy s úsměvem postará, ať už s ní budete komunikovat telefonicky, nebo Vám nabídne kávu při Vaší návštěvě. Udělá maximum pro to, aby Vaše návštěva byla příjemným zážitkem.

Simona VLASTNÍKOVÁ

Majitelka

Simona pečuje o blaho jak našich klientů, tak zaměstnanců. Jen spokojení zaměstnanci mají ten správný drive a dokážou splnit přání a představy svých klientů tak, aby odcházeli ze salonu nadšení. A o to nám jde především.