Druhý kód:

Budečská 38 Po - Pá 09 - 21 222 222 803

KADEŘNICTVÍ DÉOR HAIR DESIGN

SALON PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ TO S VLASY MYSLÍ VÁŽNĚ!

Salon DéOR Hair Design je místo, kde se prolíná prvotřídní péče o Vaše vlasy s příjemnou relaxační atmosférou a velmi osobním přístupem k Vašim přáním a představám. Nenajdete u nás levné služby pro všechny, ale dámy, které to se svými vlasy myslí opravdu vážně a chtějí je mít nejen krásné, ale také zdravé a mají zájem o ně samy pečovat, jsou u nás správně. Zaměřujeme se především na zesvětlovací techniky – mikromelíry, balayage, airtouch, ale i na klasické barvení a korekce. Obracíte se na nás často s opravami Vašich barev a my si toho moc ceníme. O účes se postaráme ale také náročným pánům.

Naši kadeřníci procházejí pravidelným tréninkem nejen na techniky střihů a barvení, ale také se neustále zdokonalují v přístupu ke klientům a v konzultaci. Správná konzultace je klíčem k dokonalé službě a naplnění představ klienta, tento krok považujeme za nedílnou součást každé návštěvy a poskytujeme ji vždy zdarma. U nových klientek a náročnějších technik barvení vyžadujeme konzultaci ještě před objednáním, udělejte si na ni prosím čas, vrátí se Vám v krásných vlasech podle Vašich představ.

Žádná nová technika nám nezůstane utajena a hned ji pro Vás studujeme. Náš salon byl jeden z prvních v České republice, které nabízely inovativní zesvětlovací techniku Airtouch. Pro naše kadeřníky je preciznost postavena nad kvantitu, takže naše melíry a balayage netrvají 2 hodiny a neprodukujeme je z běžícího pásu, ale zato budou krásné i při odrůstání. Odejdete od nás nejen s krásnými vlasy, ale také s kupou informací o nich, o správné péči a s tipy, jak si vlasy jednoduše upravit.

Zastáváme názor, že každá žena je krásná. Prostřednictvím našich proměn ve spolupráci s top vizážistkami pomáháme ženám si tuto skutečnost uvědomit, i když tomu samy nevěří. Výsledky jsou skvělé a jen dokazují, že naše teorie je správná. Zkuste naši proměnu a naučte se pečovat o své vlasy ale také o svoji pleť a make up.

Vlasy, které nejsou zdravé, nemohou být krásné, to je naše krédo. Přistupujeme ke kvalitě Vašich vlasů velmi zodpovědně a vždy zvolíme techniku tak, aby vlasy nepoškodila. Někdy jdeme i proti přání klientky, ale kvalita vlasů je pro nás svatá. Používáme značky PAUL MITCHELL, MYDENTITY, MALIBUC, K18 a OLAPLEX, které nám svojí vynikající kvalitou umožňují takovouto péči poskytnout.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

jméno simona vlastníková